• https://www.facebook.com/profile.php?id=100010102516832
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
       Direk WhatsApp Mesajlaşma

ANASAYFA


     ODİS 5.1.6 2019 ARIZA TESPİT CİHAZI YAZILIMI

   
Ürün Kodu : ODS 516
Fiyat : 275 TL 
 Sipariş Ver        Detaylar
 
 
Detaylar

Açıklama

Volkswagen grubu otomobillere hizmet veren bakım, onarım ve elektrik servislerinin olmazsa olmazları arasında yer alan VAS5054 Arıza Tespit Cihazı ile Audi, Seat ve Skoda araçlara yetkili servis işlemlerinin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. VAS-PC yazılımını devreden çıkaran Volkswagen ODIS Türkçe Kurulum’unu kullanmaktadır. Tüm yenilikler ve güncellemeler ODIS yazılımı üzerinden verilmektedir.

Volkswagen ODIS Türkçe Yazılımı tarafımızdan kurulmaktadır. Yazılım versiyonu yılda bir kaç kez güncellenir ve ODIS kendisini sürekli olarak yeniler. Volkswagen servisleri ise yeni güncellemelere yaklaşık 2 yılda bir ihtiyaç duyarlar. Her hangi bir yazılım kapanması söz konusu değildir, güncelleme yapılmadığı taktirde kullanıma devam edebilirsiniz. Yeni alacağınız güncellemeler ise tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Volkswagen ODIS Türkçe Kurulum

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda bakım ve onarımı yapan servislerin VAS5054 arıza tespit cihazı ve ODIS yazılımı olmadan araçlara hizmet vermeleri çok zor olacaktır. Yeni model araçların tamamı teşhis sistemine ihtiyaç duyacaktır. Bir teşhis aleti olmadan arıza kodlarının okunması ve silinmesi mümkün değildir.

Beyinleri kontrol edebilir ve elektronik modülleri tekrardan programlarsınız. Canlı değerleri görüntüler, anlık verileri karşılaştırabilirsiniz. Bakımları yapılan araçların bir sonraki servis zamanına kadar servis ışığını sıfırlayabilirsiniz. Elektronik park freni çektirme, bıraktırma işlemlerini saniyeler içerisinde yapın.

ODIS yazılımını bluetooh özelliği sayesinde kablosuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Windows 7 ve üzeri sistemler ile problemsiz olarak çalışır. VAS-PC yazılımı dilediğiniz durumda Windows 7 işletim sistemi tavsiye edilmektedir. 
 
Sipariş Formunu doldururken Lütfen Telefon Numaranızı ve Adresiniz açık bir şekilde yazınız. Sipariş Onayı için Mail adresiniz ve telefon numaranızın doğruluğu çok önemlidir.
Ptt Kargo Kapıda Ödeme Sipariş Formu:
İsim Soyisim
E-Mail
Cep Telefonu
Adres
Açıklama